Filyoslular ücretsiz tiyatroyu keyifle izledi…

  • Haberin Tarihi: 18 Şubat 2019
  • Bu haber 250 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Filyoslular ücretsiz tiyatroyu keyifle izledi…

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde Belediyenin girişimleri ile Kültür ve Sanat faaliyetleri kapsamında Ahmet Çevik Tiyatrosu ekibi Filyoslulara keyifli anlar yaşattı. “Kaçamak yada kaçamamak” isimli tiyatroyu Filyoslular ücretsiz olarak keyifle izledi.

Filyos Belediyesi çok amaçlı salonunda düzenlenen tiyatroya televizyonlarda yayınlanan “Olacak O Kadar” kadrosundan olan Ahmet Çevik’in baş rolünü oynadığı Şebnem Schaefer , Murat Gören, Yelda Alp ve Cengiz Güleryüz’ün eşlik ettiği “Kaçamak yada Kaçamamak” isimli tiyatro Filyos’ta keyifle izlendi. Düzenlenen etkinliğe; Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal’ın yanı sıra çok sayıda kalabalık grup katıldı.

Tiyatro oyuncuları Filyosluları gülmekten kırıp geçirirken gösteri sonunda Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal oyuncuları tebrik etti ve belediye olarak Kültür, sanat etkinliklerinin de devamının olacağının bilgisini tiyatroya katılan kalabalık gruba verdi.

“Kaçamak ya da Kaçamamak” tiyatrosunda konu; çapkın bir kocanın macera dolu hikayesini konu alıyor. Karısının bir haftalık seyahatini fırsat bilip çapkınlığa çıkan Bora, kendisini hiç beklemediği olayların içinde bulur. Düştüğü zor durumdan kurtulmaya çalıştıkça da işler daha da karmaşık bir hal alır.Tiyatronun kurucusu sanatçı Ahmet Çevik, oyunda seyircinin çok eğleneceğini ve gülmekten bitap düşeceğini belirtiyor. Çevik, oyunda güncel olaylardan esinlenildiğini, renkli ve komik bir olaylar kurgusunun ortaya çıkarıldığını da vurguluyor. (Haber Merkezi) 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.