Dindar’a yapıştı, özel güvenlikler zor ayırdı…

  • Haberin Tarihi: 28 Temmuz 2018
  • Bu haber 685 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Dindar’a yapıştı, özel güvenlikler zor ayırdı…

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde 1.cisi yapılan Kültür, Sanat ve Denizcilik Festivalinde sahne alan Karadeniz’in sevilen sanatçısı Resul Dindar sahnede zor anlar yaşadı. Ünlü sanatçıyı belinden tutup bir süre bırakmayan şahıs sanatçıya zor anlar yaşattı. Özel güvenlik ekipleri şahısı uzaklaştırdı ancak şahıs yeniden belinden tutmaya çalıştı.

Filyos Belediyesinin düzenlemiş olduğu 1. Kültür, Sanat ve Denizcilik Festivali kapsamında dün gece saat 23.00 sıralarında sahneye çıkan Karadeniz’e özgü müziklerle ilgi odağı olan ünlü sanatçı Resul Dindar programın sonlarına doğru kalabalık gurubun olduğu sahne önüne giderek vatandaşların elini tuttu. O sırada alkollü olduğu iddia edilen bir şahıs sanatçı Dindar’ın bulunduğu alana yöneldi.

Bir anda sanatçının belini tutan şahıs burada ünlü sanatçı Resul Dindar’a zor anlar yaşattı. Özel güvenlik görevlilerin araya girmesi ile şahıs uzaklaştırıldı. Ancak bir süre sonra yine aynı şahıs sanatçıya yeniden sarılmak isteyince özel güvenlik ekipleri sanatçı Dindar’ı alandan uzaklaştırarak sahneye çıkarttı. Yaşanan arbede sonucu herhangi bir olay yaşanmadı. (Haber-Foto-Kamera: Anıl TAŞKIRAN)

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.