Dindar, Filyoslulara muhteşem bir akşam yaşattı…

  • Haberin Tarihi: 28 Temmuz 2018
  • Bu haber 971 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Dindar, Filyoslulara muhteşem bir akşam yaşattı…


Artvin ilinden olan ve Karadeniz şarkılarının beste ve yazarı ünlü sanatçı Resul Dindar, Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde belediye tarafından düzenlenen festival kapsamında Filyos’lulara muhteşem bir performans sergiledi.

Filyos Belediyesi’nin 1.cisini düzenlediği Kültür, Sanat ve Denizcilik Festivali kapsamında Karadeniz müziklerinin ünlü sanatçısı olan ve halkın beğenisini toplayan Resul Dindar, Filyoslulara muhteşem bir akşam yaşattı. Yaklaşık olarak on binin üzerinde kalabalığın katıldığı festivalde sahne alan Dindar, sevilen şarkılarını söyledi.

Şarkı aralarında Filyos ile ilgili olarak açıklama yapan sanatçı Dindar, Filyos’u çok beğendiğini, Belediyenin yapmış olduğu festivalin devamını dileyerek Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal’a çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Gecenin ilerleyen dakikalarına kadar devam eden festivalin sonunda Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, ünlü sanatçı Resul Dindar’a çiçek ve plaket takdim etti. Festivalin en büyük sponsorluğunu üstlenen Bükrü İnşaat sahibi işadamı Zekayi Bükrü ise Devrek ilçesinin meşhur bastonundan hediye etti.

Ayrıca doğal resim sanatçısı ressam Uğur Soydan ise tablo hediye etti. Festivalin ilk gününde sahne alan Dindar daha sonra programını devam ettirerek kalabalığın bulunduğu alana giderek burada kendisini dinleyen hayranlarıyla bir araya geldi. (Haber-Foto: Anıl TAŞKIRAN)

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.