Çaycuma Halk Eğitim Müdürlüğünden yıl sonu sergisi

  • Haberin Tarihi: 5 Temmuz 2018
  • Bu haber 288 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Çaycuma Halk Eğitim Müdürlüğünden yıl sonu sergisi

 

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Saltukova Beldesi’nde 2017-2018 eğitim öğretim yılında açılan kursların yılsonu sergisi gerçekleştirildi.

Sergiye; Kaymakam Sayın Serkan Keçeli, Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, İlçe Tarım Müdürü Coşkun Ulutaş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cengiz Yılmaz, daire ve okul müdürleri, kurs eğitmenleri, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında Saltukova Beldesi’nde Çaycuma Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Saltukova Belediye Başkanlığı ve İş-Kur işbirliğindeki kurslar da dahil 29 kurs açılmış ve vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.

Kaymakam Serkan Keçeli açılış öncesi yaptığı konuşmasında Saltukova Beldesi’nde açılan kursların artarak devam ettiğini belirterek, kursların açılmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Kurslarda ortaya çıkan ürünlerin aile ekonomisine ve kursiyerlerin kaliteli zaman geçirmesine katkı sağladığını ifade eden Keçeli, kursların önemine vurgu yaparak kurs eğiticilerine ve kursiyerlere teşekkür etti.

Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş ise, göstermiş olduğu işbirliği sebebi ile Saltukova Belediye Başkanlığına, İş-Kur İl Müdürlüğüne ve Çaycuma Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne teşekkür ederek kursiyerleri tebrik etti. Kurs sonunda ortaya çıkan ürünlerin sergilendiği sergi vatandaşlar tarafından büyük beğeni ile karşılandı.  (Haber Merkezi)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.