Bıyıklı; “Erken kalkan yol alır”

  • Haberin Tarihi: 1 Haziran 2018
  • Bu haber 387 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bıyıklı; “Erken kalkan yol alır”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak Milletvekili adayı Sebil Sümeyye Bıyıklı, adaylığı ve çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Kadın adayların var olmasının vatandaşlar açısından olumlu karşılandığını belirten Bıyıklı, iki milletvekili kazanacaklarını iddia etti.

“Erken kalkan yol alır derler”
Seçim çalışmalarına yoğun şekilde devam ettiklerini belirten Bıyıklı, “Çalışmalarımıza hızlı ve erken başladık. Erken kalkan yol alır derler, öyle de oluyor. Erken çalışmalara başlamanın doğru bir karar olduğunu görüyoruz, çalışmalarımızı bu şekilde sürdürüyoruz. Hamdi Ayan’ın şahsında çok olumlu tepkiler var, halkımız kendisini kucaklamış durumda. Bu durum bizi mutlu ediyor ve çalışma motivasyonumuzu arttırıyor. Cumhur ittifakı açısından da çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. Sonuçta biz Cumhur İttifakı’nın da milletvekili adayıyız. Bu konuda Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’de bu ittifaka çok inanıyor, biz de bu kararı paylaşıyoruz” dedi.

“Kadınlar her alanda her şeyi başarabilirler”
Kadın adayların listelerde olmasının önemli olduğunu belirten MHP’li Bıyıklı, “Özellikle kadın adayların olması kadın seçmen için çok olumlu değerlendirmelere sebep oluyor. Bu yolda da çalışmamız sürüyor, biz tüm halkımızın oylarına talibiz ve iki milletvekilini kesinlikle alacağımız fikrindeyim. Kadınlar özellikle kadınları siyasette görmekten mutlu olduklarını ve kadınların her şeyi düzeltebileceklerine inandıklarını bize söylüyorlar. Kadınlar her alanda her şeyi başarabilirler” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi) 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.