Belediye Başkanından Ece Seçkin’e forma…

  • Haberin Tarihi: 29 Temmuz 2018
  • Bu haber 1.027 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Belediye Başkanından Ece Seçkin’e forma…

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos Beldesinde belediye tarafından düzenlenen Kültür, Sanat ve Denizcilik Festivali’nin ikinci gününde ünlü pop şarkıcısı Ece Seçkin sahne alarak Filyosluları coşturdu. Belediye Başkanı Ömer Ünal sanatçı Seçkin’e hem forma hem de Filyos’un silüyetini belirten plaket takdim etti.

Filyos Belediyesi tarafından 1.cisi düzenlenen Kültür, Sanar ve Denizcilik Festivali Filyos’ta devam ediyor. Festivalin ikinci gününde günün erken saatlerinde çeşitli yarışmalar düzenlendi. Düzenlenen yarışmalar çerçevesinde yarışmaya katılanlara ödüller verildi.

Festivalin ikinci günü akşamında gecenin ilerleyen dakikalarında popun kraliçesi ünlü sanatçı Ece Seçkin sahne aldı. Kendisine özgü birbirinden değişik şarkıları seslendiren Seçkin, Filyosluları coşturdu. Çok sayıda kalabalık gurubun katıldığı konserin sonunda Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal konuşma yaparak, Filyos’un artık dünya markası haline geldiğini belirtti. Ayrıca stadyumun da en kısa zamanda faaliyete geçeceğini açıklayan Ünal, Filyos’un turizm anlamında da artık Amasra’yı geçtiğini ifade etti.

Gecenin sonunda ünlü sanatçı Ece Seçkin’e Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal ve eşi Emel Ünal tarafından çiçek, plaket ve Filyos’u simgelendiren süliyeti verdi ve teşekkür etti. Ayrıca Filyos’un efsane takımı olan Filyos Ateşspor takımının formasını hediye etti. Doğal resim sanatçısı ve aynı zamanda ressam Uğur Soydan ise tablo takdim etti.

Festival havai fişek gösterisi ile son buldu. (Haber-Foto: Anıl TAŞKIRAN)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.