Aksoy’dan Saltukovalı şehit askere vefa ve saygı…

  • Haberin Tarihi: 19 Mart 2019
  • Bu haber 331 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Aksoy’dan Saltukovalı şehit askere vefa ve saygı…

Geçtiğimiz 2018 yılında Kilis ilinde Jandarma Onbaşı arkadaşının silahıyla yanlışlıkla kendini vuran kendini vuran şehit Uzman Onbaşı İsmail Tugay Özcan Çanakkale Zaferinin 104. yılında kabri başında anıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Saltukova Belediye Başkan adayı Ersin Aksoy geçtiğimiz 2018 yılının Nisan ayında Kilis ilinde yaşanan elim bir olay sonrası şehitlik mertebesine ulaşan ve aradan geçen 1 yılın ardından mezarı başında anılan Uzman Onbaşı İsmail Tugay Özcan’ı unutmadı. Şehit için kabri başında Kur’an-ı Kerim okundu ve dua edildi.

Şehit Uzman Onbaşı İsmail Tugay Özcan’ın babası Adnan Özcan’ın da katıldığı anma törenine baba Özcan gözyaşlarını oğlunun kabri başında tutamadığı gözlendi. MHP Saltukova Belediye Başkan adayı Ersin Aksoy Şehit Uzman Onbaşı İsmail Tugay Özcan’ın babası Adnan Özcan’a başsağlığı dileğinde bulundu ve bütün şehitler için dua edildi. Aksoy ziyaret dolayısıyla yaptığı açıklamasında; “Çanakkale savaşının yıldönümünde Saltukova Şehitliğini ziyaret ederek şehitlerimizin ruhuna Yasin-i Şerif okuduk, dualar ettik. Allah bu vatan için canını feda eden tüm şehitlerimize gani gani rahmet eylesin. Allah onlardan razı olsun.” dedi. (Haber Merkezi)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.