Akdoğan’dan bomba çıkış!… Jet muhtar buna denir!.

  • Haberin Tarihi: 4 Aralık 2018
  • Bu haber 170 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Akdoğan’dan bomba çıkış!… Jet muhtar buna denir!.

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinin Çay Mahallesi Muhtarı Celal Akdoğan mahallesine yaptığı hizmetleri adeta sosyal medyadan paylaşma rekoru kırdı. 2019 seçimlerine de iddialı girmeye çalışan Akdoğan hızlı çalışmaya başladı.

Çaycuma ilçesinin Çay Mahallesinin başarılı muhtarı Celal Akdoğan adeta arı gibi çalışıyor. Köy muhtarlarına ve diğer mahalle muhtarlarına taş çıkartan tecrübeli muhtar Akdoğan 30 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idarelere yerel seçimi öncesi adaylığını açıklamadan adeta kendini seçime hazırlarmış gibi çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Mahallesinin Doğantepe Caddesi üzerinde kalan Enerji-sa’ya ait elektrik hatlarını kontrol eden Akdoğan, seçime girermiş gibi sloganını da hazırladı. Sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta durumunu paylaşan Akdoğan, “Seçime yönelik değil, millete yönelik hizmet” adı altında paylaştığı durumda; “Çay Mahallesi Doğantepe caddesi son etebını aydınlattık. Kanal kazısı için Çaycuma Belediyemize, kablo ve aydınlatma için Enerji-sa arıza şefliğimize sonsuz teşekkürler” şeklinde paylaşım yaparak mahalle halkının teveccühünü kazanmaya devam ediyor. (Haber Merkezi)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.