31 Mart’tan sonra Uzunmehmet projeye doyacak!.

  • Haberin Tarihi: 6 Şubat 2019
  • Bu haber 134 kez okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
31 Mart’tan sonra Uzunmehmet projeye doyacak!.

Zonguldak Ereğli Uzunmehmet Mahallesi Muhtar Adayı Erdal Bozkurt mahalle sakinleri ile kahve toplantısında bir araya geldi.

Uzunmehmet Mahallesi Muhtar adayı Erdal Bozkurt mahalle sakinleri ile kahve toplantısında bir araya gelerek kendini ve aza adaylarını tanıttı. Erdal Bozkurt kahve toplantısında projelerini anlatırken; “Projelerimiz sosyal, kültürel, ekonomik alanlarda, her yaş grubundan insanımıza hitap etmektedir.” İfadelerine yer verdi.

Erdal Bozkurt projelerini anlatan konuşmasında; “Her ay belirlenen yerlerde Uzunmehmet’imizin sorunlarını ve önerilerini dinlemek, sürekli irtibatta kalmak için ‘Halk Toplantısı’ yapacağız. Nişan, düğün gibi etkinliklerin yapılabileceği; Halkımızın özel ve önemli günlerde yaralanabileceği ‘Uzunmehmet Kültür Merkezi’ yapacağız. Park ve Bahçe yapımına özen göstereceğiz. Mahallemizin ismini aldığı, Kdz. Ereğli tarihimizde önemli ve değeri büyük olan ve bizim için eksiklik olan ‘Uzunmehmet Heykeli’ni’ mahallemize kazandıracağız. Kapanan ‘Uzunmehmet Spor Kulübünü’ tekrar faaliyete geçireceğiz. Mahallemizin otobüs saatlerini daha elverişli şekilde düzenleyeceğiz. Şehirlerarası turlar organize edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Erdal Bozkurt ve aza adayları projelerini anlattıktan sonra kahve toplantısında mahalle sakinlerinin desteğini istedi. (Haber Merkezi)

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.